گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرپرست صمت خبر داد: نظارت ۲۵ تیم بر طرح ویژه نوروز ۱۴۰۰ در لرستان

ایسنا/لرستان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، گفت: ۲۵ تیم بر طرح ویژه نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در استان نظارت دارند تا با هرگونه تخلف صاحبان واحدهای صنفی برخورد کنند.

بختیار رازانی، امروز هفدهم بهمن اظهار کرد: به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات و با توجه به ضرورت استمرار تشدید فعالیت‌های نظارت و بازرسی بازار کالا و خدمات به ویژه اقلام پرمصرف و اولویت‌دار، از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت، دستورالعمل اجرایی طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام نوروز از ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ تا ۱۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ برای اجرا ابلاغ شد.

وی عنوان کرد: در لرستان بنا بر ضرورت نظارت بر کالاهای اساسی و اقلام مورد نیاز مردم طرح نظارتی ویژه نوروز از اول بهمن ماه در استان آغاز شده و تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۰ ادامه دارد.

رازانی ادامه داد: هماهنگی و هم‌افزایی با دستگاه‌های ذیربط، برنامه‌ریزی و اتخاذ تدبیر و تمهید برای نظارت و پایش مؤثر و به هنگام بر فرآیند تأمین و توزیع کالا در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان، تسریع در رسیدگی به گزارش‌ها و شکایات مردمی و برخورد با تخلفات احتمالی به ویژه در حوزه انبارها، مراکز نگهداری کالا، بنکداران، عمده و خرده فروشی مورد تأکید و مطالبه جدی است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان تصریح کرد: سازمان صمت لرستان با هدف نظارت بیشتر بر بازار و کنترل قیمت‌ها به مدت سه ماه طرح نظارتی را اجرا می‌کند به همین منظور بازرسان این سازمان بر نحوه تولید و عرضه در بازار کالاهای اساسی، موادغذایی و پوشاک و البسه نظارت دارند.

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف گران‌فروشی، کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه، ارائه ندادن فاکتور، درج نکردن قیمت، احتکار و اختفا خصوصاً کالاهای اساسی از سوی واحدهای صنفی استان مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت اطلاع دهند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر