گروه رسانه‌ای «لرستان»

توزیع درس‌نامه بین ۱۵۵۷۰ دانش‌آموز لرستانی فاقد گوشی هوشمند

 نصرالله بازگیریان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا، از تاریخ یک بهمن تعداد محدودی از مدارس با رعایت موازین و دستورالعمل‌های بهداشتی بازگشایی و آموزش به‌صورت حضوری برگزار شد.

وی بابیان اینکه تعداد این مدارس برای پایه متوسطه بیش از ۲۵۰ مدرسه است، افزود: این بازگشایی در مدارسی اتفاق افتاده که مجموع دانش آموزان آنان کمتر از ۵۰ نفر است و تمامی کلاس‌های آنان با تعداد کمتر از ۱۰ نفر برگزار شده است.

معاون آموزش متوسطه آموزش‌وپرورش لرستان بیان کرد: درصورتی‌که که وضعیت شهرهای استان از نظر کرونا آبی باشد کلاس‌های درس با جمعیت کمتر از ۱۰ نفر برگزار می‌شود.

بازگیریان با اشاره به اینکه ۱۵هزار و ۵۷۰ دانش‌آموز لرستانی فاقد امکانات لازم برای شرکت مجازی در کلاس‌های درس هستند، افزود: برای حل مشکل این افراد میان آنان درس‌نامه توزیع کرده‌ایم همچنین بخش زیادی از آنان دانش آموزان همین مدارسی هستند که در شرایط فعلی بازگشایی‌شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: طی روزهای اخیر تعدادی از بازرسان وزارت آموزش‌وپرورش برای بررسی وضعیت مدارس استان در حوزه آموزش مجازی و حضوری وارد استان شده‌اند و قرار است طی یک مدت مشخص از تمام مدارس استان را بازدید کنند.

انتهای پیام/85020


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر