گروه رسانه‌ای «لرستان»

انتقاد از روند پرداخت خسارات سیل سال ۹۸ به لرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، آیین افتتاح مرکز نیکوکاری کریم اهل بیت در خرم‌آباد، با حضور نماینده ولی‌فقیه در لرستان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد کشور و مدیرکل کمیته امداد لرستان برگزار شد.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در حاشیه این مراسم با تبریک میلاد باسعادت بزرگ‌بانوی بشریت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مادر، با ذکر آیه‌ای اظهار داشت: خداوند با کسانی است که تقوا پیشه کردند و آنانی که کار نیکو انجام دادند‌.

وی خاطرنشان کرد: لرستان به علل و عوامل زیادی نیازمند هم‌افزایی با یکدیگر در جهت رفع مشکلات است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با نارضایتی از روند پرداخت خسارات ناشی از سیل ۹۸ به استان، بیان داشت: از ۱۱ هزار میلیارد تومان خسارت، فقط ۴ هزار میلیارد جبران شده و هنوز ۷ هزار میلیارد پابرجاست.

شاهرخی با بیان اینکه جوانان رویش‌های انقلاب اسلامی هستند، گفت: با وجود این رویش‌های انقلاب، همدلی، همنوایی و یکصدایی که در استان است با پیروی از رهنمودهای مقام‌معظم رهبری خواهیم‌ توانست قله‌های رفیع ارتقای فرهنگی و توسعه اقتصادی را رقم بزنیم.

امام جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: امید است با هم افزایی مدیران خصوصا مدیر کمیته امداد استان، خدمات توسعه یابند و با همکاری نهادهای زیرمجموعه دفتر مقام ‌معظم رهبری مانند بنیاد مستضعفان، کمیته اجرایی فرمان امام (ره) و بخش‌هایی که در محرومیت‌زدایی فعالیت دارند در کنار مراکز نیکوکاری به اهداف مورد نظر و رفع نیازمندی دست یافت.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر