گروه رسانه‌ای «لرستان»

تغییر شیوه توزیع لاستیک دولتی در بازار و کاهش مشکلات کمبود لاستیک

مسعود میرموسوی  امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های طبیعی، اقتصادی و اقتصادی کشور در صورتی‌که توزیع کالا را درست انجام دهیم نباید در کشور و استان دچار کمبود کالا شویم.

وی با بیان اینکه توزیع لاستیک یارانه‌ای در بازار استان یکی از مهمترین مشکلات خودروداران لرستانی بود، افزود: حدود دو ماه است که با کمک اتحادیه مربوطه اقدام به تغییر نحوه توزیع لاستیک دولتی در بازار کرده‌ایم به نحوی که یک مکان در خیابان شریعتی انتخاب شده و تمام توزیع لاستیک شهرستان خرم‌آباددر آنجا صورت می‌گیرد.

معاون بازرگانی سازمان صمت لرستان بیان کرد: در گذشته لاستیک‌های دولتی که حدود ۴۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان از نرخ آزاد آن ارزان تر هستند در اختیار نمایندگی‌ها قرار می‌گرفت و همیشه شاهد کمبود بودیم این در حالی بود که ماهانه پنج هزار حلقه لاستیک دولتی سهمیه لرستان بود.

میرموسوی با اشاره به اینکه در حال حاضر فرد متقاضی دریافت لاستیک دولتی همراه با برگه سبز خودرو به مکان‌های تعیین شده در شهرستان‌های مختلف مراجعه می‌کند و یک یا دو  حلقه لاستیک دریافت می‌کند، تصیح کرد: پس از دریافت لاستیک برگه سبز فرد مراجعه کننده مهر می‌شود و دیگر او در اولویت دریافت لاستیک دولتی تا پایان سال قرار ندارد البته برای تاکسیداران تدابیر خاصی در نظر گرفته شده‌است.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر به تمام افردی که تقاضامند دریافت لاستیک دولتی هستند لاستیک می‌رسد و دیگر در حوزه توزیع مشکلی نداریم.

انتهای پیام/ ۸۵۰۲۰


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر