گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس: شرکت دارو پخش لرستان نیاز استان‌های همجوار را نیز برطرف می‌کند

ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت دارو پخش لرستان نیاز استان‌های هم‌جوار را نیز برطرف می‌کند.

یحیی ابراهیمی در آیین کلنگ زنی شرکت دارو پخش لرستان که امروز دهم مهرماه صورت گرفت، اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این شرکت ظرف مدت سه ماه به بهره‌برداری می‌رسد و با ایجاد آن زمینه اشتغال نیز برای عده‌ای از جوانان در شهرستان سلسله فراهم می‌شود.

وی با اشاره به نبود شرکت پخش دارو در لرستان، عنوان کرد: ازآنجاکه در سطح استان شرکت پخش دارو نداشتیم پیگیری‌های زیادی انجام شد تا یک شرکت در لرستان راه‌اندازی شود.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس خاطرنشان کرد: در مجموع شش شرکت‌ پخش دارویی دولتی وجود دارد که سه شرکت تحت نظر شستا، دو شرکت زیر نظر بنیاد برکت و یک شرکت نیز تحت نظر بانک ملی است و تأمین‌کننده دارو هستند.

ابراهیمی بیان کرد: با توجه به اینکه داروی لرستان از طریق استان همدان تأمین می‌شد و این در حالی بود که جمعیت و تعداد داروخانه‌های لرستان دو برابر استان همدان بود پیگیری‌های زیادی انجام گرفت که دارو، این نیاز استراتژیک به‌طور حتم از طریق استان خودمان تأمین شود که خوشبختانه توانستیم شرکت پخش دارو را به استان بیاوریم.

وی ادامه داد: شهر الشتر فاصله زیادی با شهرک‌های صنعتی خرم‌آباد ندارد و با احداث آن در شهرک صنعتی الشتر، هم زمینه اشتغال عده‌ای از جوانان شهرستان فراهم می‌شود و هم نیاز استان‌های همجوار نیز به داروهای مورد نیاز برطرف می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر