گروه رسانه‌ای «لرستان»

تشییع پیکر رزمنده دوران دفاع مقدس در لرستان

ایسنا/لرستان پیکر مطهر محمدعلی مشهودی رزمنده دوران دفاع مقدس لرستان که دوشنبه، هفتم مهرماه دار فانی را وداع گفت عصر امروز در خرم‌آباد تشییع می‌شود.

محمدعلی مشهودی، از یادگاران دوران دفاع مقدس و برادر شهید والامقام رجبعلی مشهودی و پدر مرحوم حجت‌الاسلام احمدعلی مشهودی دار فانی را وداع گفت و به هم‌رزمان شهیدش پیوست.

مراسم تشییع و تدفین این رزمنده لرستانی دوران دفاع مقدس، با رعایت پُروتکل‌های بهداشتی امروز سه‌شنبه، هشتم مهر ساعت ۱۵ از درب غسالخانه صالحین به‌ طرف قبرستان صالحین پایین‌تر از قطعه هنرمندان برگزار می‌شود و به‌دلیل شیوع ویروس کرونا مجلس در همان‌جا ختم می‌شود.

این سردار سرافراز وطن سال‌ها در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشت و در دفاع از وطن جانانه ایستاد و در این راه سه برادر شهیدش را تقدیم انقلاب کرد.

وی از بنیانگذاران کمیته انقلاب بود که با آغاز جنگ تحمیلی به ندای امام راحل(ره) لبیک گفت و عازم جبهه‌های نبرد شد و در دوران هشت سال دفاع مقدس در عملیات‌های مختلفی حضور داشت و در این راه ادای تکلیف کرد. وی سرانجام طی یک دوره بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به هم‌رزمان شهیدش پیوست.

یادآور می‌شود، تاریخ شفاهی زنده‌یاد محمدعلی مشهودی با عنوان «نخستین سرباز» با حمایت اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان چاپ و منتشر شده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر