گروه رسانه‌ای «لرستان»

مردم صبور باشند و از مسئولان مطالبه گری کنند

سردار مرتضی کشکولی روز پنجشنبه در حاشیه یادواره هفت شهید مداح رزمنده دفاع مقدس شهرستان پلدختر در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در پلدختر اظهار داشت: امروز که کشور ما درگیر جنگ اقتصادی، فرهنگی و عملیات روانی دشمن شده، چاره‌ای جز صبر و استقامت نیست.

وی افزود: مردم ۴۰ سال است نظام خود را حفظ کردند و حاکمیت و نظام و جمهوری اسلامی به فرموده مقام معظم رهبری چیزی جز مردم نیست که از استقلال خود دفاع کردند و مقابل سلطه ایستادند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: دشمنان و حریفان جمهوری اسلامی ایران دیگر به وضعیت بدی دچار شده‌اند  و قدرت آنها رو به افول است، در حالی که ایران امروز با ۴۰ سال تجربه جنگ سخت،کشوری قوی و مقتدر شده است.

وی افزود: امروز ایران اسلامی تمام نیازهای نظامی خود اعم از آموزش، صنایع ،تجهیزات، عده و عُده را رفع و تازه گسترش منطقه‌ای  پیدا کرده و هواداران و اقمار ما در همه جا حضور دارند.

سردار کشکولی یادآور شد: امروز در واقع آمریکا دیگر آمریکای سابق نیست و نمی‌تواند در هیچ جنگ نظامی به پای ایران برسد.

وی افزود: افول آمریکا و قدرت کشورهای غربی آغاز شده و تنها برای این که نگذارند ریزش اقماری داشته باشند و سرعت این ریزش را کم کنند، عملیات روانی در دنیا  به راه انداختند و تنها هارت و پورت می‌کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: کشورهای استکباری  خود درگیر مشکلات داخلی مانند نژادپرستی، سوء مدیریت داخلی و بدهی اقتصادی هستند و دیگر حتی کشورهای جهان سوم به حرف آنها گوش نمی‌دهند و ایران  امروز کشوری مقتدر است.

سردار کشکولی یادآور شد: کشور مستقل ایران با تجربه مبارزه با آمریکا در همه درگیری‌ها پیروز بوده و آمریکا نمی‌تواند با ما درگیر شود.

وی با اشاره به فشارهای اقتصادی و تحریم‌ها، افزود: همه ما جزو این مردم و از جنس مردم هستیم، بخشی از این فشارها بر اثر تحریم‌های ظالمانه و بخشی به دلیل سوء مدیریت است.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر