گروه رسانه‌ای «لرستان»

یک مسئول در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری: مدلی برای مراکزی که رشد خوبی نداشته‌اند تعریف می‌شود

ایسنا/لرستان مسئول مراکز نوآوری، اداره برنامه‌وبودجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: مدلی برای مراکزی که رشد خوبی نداشته‌اند تعریف می‌شود.

رستمی امروز دوم مهرماه در جلسه ارزیابی واحدهای فناور مرکز رشد و نوآوری جهاد دانشگاهی لرستان اظهار کرد: دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری پیگیر زیست‌فناوری هستند و حمایت‌هایی را نیز در این راستا داشته‌اند.

وی با بیان اینکه این معاونت زیرساخت‌هایی را در شهرستان‎های مختلف کشور ایجاد کرده است، افزود: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال این است که پالایشی را از این مراکز انجام و نواقص کار را شناسایی و در قالب گزارشی تهیه کند تا از آن در سیاست‌گذاری و حمایت از مراکز در مراحل بعدی استفاده شود.

مسئول مراکز نوآوری، اداره برنامه‌وبودجه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: امروز بازدیدهایی را در راستای پایش مراکز رشد داشتیم که چه اقداماتی انجام شده و این مراکز در چه وضعیتی قرار دارند و خروجی آنها را ارزیابی کنیم.

رستمی بیان کرد: درنهایت توانمندی مراکز رشد برای معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مشخص و دسته‌بندی و گرید بندی خواهیم کرد تا مدلی برای مراکزی که رشد خوبی نداشته تعریف شود.

وی اظهار کرد: خروجی جلساتی ازاین‌دست به توسعه مراکز رشد و توسعه استان کمک خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر