گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: سازمان بازرسی و تعزیرات حکومتی در زمینه گرانی‌ها ورود کنند

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: گرانی‌ها مردم را آزار می‌دهد که از سازمان بازرسی و تعزیرات حکومتی انتظار می‌رود در این امر ورود کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی، امروز در شورای اداری استان ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار کرد: برگزاری جلسات و نشست‌های در باب گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس باعث می شود این دلاور مردی‌ها پررنگ‌تر حفظ شود و ما راهی برای رسیدن به قله‌های پیروزی در گام دوم انقلاب داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه سؤالات مختلفی در بین افکار عمومی در رابطه با دفاع مقدس وجود دارد، ادامه داد: در جنگ هشت ساله ابعاد سیاسی، دفاعی و امنیتی، فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی داشت.

شاهرخی ادامه داد: در ابعاد نظامی جمهوری اسلامی پیروز شد چون تمامیت ارضی خود را حفظ کردن و در قطعنامه ۵۲۴ کشور متجاوز مشخص شد.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه در این جنگ رژیم بعث از نظر سیاسی و دیپلوماتیک شکست خورد، عنوان کرد: ما در جنگ نظامی نیز پیروز شدیم جنگ به ما نشان داد استقلال نظامی خود را با توجه به علم و دانش و سوق دادن آن‌ها به این سمت حفظ کنیم.

وی افزود: در زدن پهباد آمریکایی موفقیت دفاعی و امنیتی داشتیم از نظر فرهنگی نیز پیروز شدیم که نتیجه آن تربیت جوانان بسیجی، تمامیت گرا، مومن، انقلابی و … است.

شاهرخی با اشاره به اینکه ما در جنگ اقتصادی هنوز در راه هستیم، بیان کرد: هدف از بیان خاطرات دفاع مقدس و نشست ها این است که راه عبوری باز کرده تا به اهداف اقتصادی خودمان نائل شویم که همان راه و روش جنگ است یعنی تکیه به جوانان و نگاه به داخل را باید در نظر بگیریم.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ادامه داد:  در شورای برنامه‌ریزی طرح‌های مصوب شده که برخی در کمتر از یک سال، برخی در یک سال و برخی عمده طرح در یک سال انجام می‌شود به هر حال این امر به مردم قول داده شده است که مدیران باید کنترل کنند که اگر عقب‌ماندگی است آن را جبران کنند.

وی ادامه داد: نباید در مجموعه ما که با جنگ اقتصادی درگیر هستیم دستگاهی وجود داشته باشد که کار خود را به درستی انجام ندهد.

شاهرخی تاکید کرد: گرانی‌ها مردم را آزار می‌دهد که از سازمان بازرسی و تعزیرات حکومتی انتظار می‌رود در این امر ورود کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه اکنون فضای بهتری برای جذب سرمایه‌گذار به وجود آمده، ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام طرح مشاغل خانگی و طرح های بزرگ و کوچک دیگری را در دست اجرا دارد.

وی عنوان کرد: باید زمینه جذب سرمایه گذاری را در استان فراهم کنیم، قبلاً می‌گفتند نقدینگی کم داریم اگر سرمایه‌گذاران پای کار بیایند نسبت به گذشته بهتر خواهیم بود.

شاهرخی افزود: کارها با نگاه توحیدی و اعتقادی قابل انجام است که بتوانیم قله‌های رفیع علم و دانش را برای استان رقم بزنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر