گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرمربی تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد: همچنان هدف ما قهرمانی است

ایسنا/لرستان سرمربی تیم دوومیدانی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تاکید کرد: همچنان هدف ما قهرمانی است.

سیاوس سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در مرحله دوم بیست و چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های کشور که در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم ما با ۹ طلا، ۷ نقره، ۵ برنز، سه رده چهارمی، سه رده پنجمی، سه رده ششمی و یک رده هفتمی با ۲۱۰ امتیاز نایب قهرمان شد و از عملکرد ورزشکاران رضایت داریم.

وی یادآور شد: با اینکه به دنبال قهرمانی بودیم اما مثل مرحله نخست، نایب قهرمان شدیم و نکته مثبت برای ما کاهش فاصله امتیازی با صدرنشین(فولاد مبارکه اصفهان) است.

سپهوند با بیان اینکه همچنان هدف ما قهرمانی در پایان رقابت‌ها است، اضافه کرد: فقط مرحله سوم از رقابت‌ها باقی مانده که چند ورزشکار ما با قدرت و آمادگی بهتر و در مواد بیشتری شرکت خواهند کرد که همین ما را برای رسیدن به هدف امیدوار کرده است.

سرمربی تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد تاکید کرد: تیم ما از کادر مدیریتی و فنی خوبی برخوردار است، هیچ‌گونه مشکلی نداشته‌ایم و شرایط یک تیم حرفه‌ای را داریم.

وی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد تیم ما جوان است، افزود: به‌دنبال پشتوانه‌سازی هستیم و هشت ورزشکار ما در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های کشور در رده سنی جوانان نیز شرکت می‌کنند و آن تیم نیز مدعی اصلی قهرمانی خواهد بود.

سپهوند خاطرنشان کرد: همان‌طور که قبلاً هم گفته‌ایم برای تیم ما اخلاق از قهرمانی مهمتر است و نمی‌خواهیم به هر قیمتی قهرمان شویم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر