گروه رسانه‌ای «لرستان»

توافق برای واگذاری بخشی از حریم قلعه فلک الافلاک در موعد مقرر

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حبیب‌اله توکلی ظهر امروز در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان در خصوص آخرین وضعیت واگذاری پادگان حضرت ابوالفضل(ع) استان، اظهار کرد: این موضوع طی سال‌های مختلف مطرح شده و توافق‌هایی نیز صورت گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این چند سال مبالغی از سوی میراث فرهنگی و استانداری به سپاه استان واگذار شد، ضمن اینکه بخشی از این مبالغ نقدی نبوده و به صورت اوراق پرداخت شده است.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه کل مبلغ واگذاری یکجا به سپاه داده نشد، افزود: با توجه به انعقاد تفاهم‌‌نامه و پیش‌بینی زمان جهت تخلیه، بایستی مسؤولان به تعهدات خود عمل کرده و اعتبارات را به موقع واریز می‌کردند.

توکلی بیان داشت: این در حالی است که قیمت‌ها روز به روز در حال افزایش است و نتوانستیم مصالح لازم را در زمان مناسب خریداری کنیم.

وی از توافق‌های جدیدی در زمینه واگذاری سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خبر و ادامه داد: بخشی از اعتبارات در حال واریز به حساب سپاه است و عمده تلاش‌ها در حال انجام بوده که در فرصت زمانی توافق شده با استانداری، بخش‌هایی از پادگان در مرحله نخست منتقل شود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر