گروه رسانه‌ای «لرستان»

برخورد با باشگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند

ایسنا/لرستان رئیس اداره ورزش و جوانان خرم‌آباد بر برخورد با باشگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، تأکید کرد.

سید آرش قیاسیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: پس از شیوع کرونا، مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با این ویروس منحوس را اجرا کردیم و بازرسی‌ها همچنان ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در این مدت بازرسی‌های زیادی در راستای اجرای پروتکل‌های بهداشتی در باشگاه‌های ورزشی و اماکن خصوصی انجام شده است.

قیاسیان یادآور شد: زمانی که فعالیت‌های ورزشی در باشگاه‌ها ممنوع بود موارد زیادی را پلمب کردیم و اگر حالا هم پروتکل‌های بهداشتی در مکان‌های ورزشی رعایت نشود، بدون شک برخورد می‌کنیم.

 رئیس اداره ورزش و جوانان خرم‌آباد خاطرنشان کرد: در ابتدای شیوع کرونا با همکاری هیات‌های ورزشی بیش از ۹۰ درصد باشگاه‌های بانوان و آقایان حوزه شهری برای پیشگیری از شیوع این ویروس تعطیل بودند و خوشبختانه مدیران باشگاه‌ها همکاری خوبی با ما داشتند.

وی تاکید کرد: زمان ریشه‌کنی ویروس کرونا معلوم نیست و بر این اساس نمی‌توانیم فعالیت‌های ورزشی را تعطیل کنیم و می‌توان با رعایت موارد بهداشتی امور ورزشی را انجام داد.

قیاسیان گفت: مسابقات چندین رشته ورزشی در خرم‌آباد انجام شده و با رعایت دستورالعمل‌ها مشکلی برای فعالیت اکثر هیئت‌ها نداریم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر