گروه رسانه‌ای «لرستان»

از برگزاری رژه موتوری تا برپایی نمایشگاه دستاوردها در هفته دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سردار حبیب‌اله توکلی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه لرستان، با اشاره به برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان، اظهار کرد: امسال برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس از 31 شهریور با شعار «ما قوی هستیم» آغاز شده و تا 6 مهرماه ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: 40 سال از ایستادگی ملت ایران در برابر دشمنان قسم خورده نظام می‌گذرد و دشمنی که رویای فتح یک هفته‌ای تهران را در سر می‌پروراند، با همه حمایت‌های تسلیحاتی، تجهیزاتی و اطلاعاتی در زیر خروارها خاک مدفون شد.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، هفته دفاع مقدس را فرصتی برای بیان واقعیت‌های جنگ تحمیلی خواند و افزود: یادآوری نقش آفرینی ملت ایران در پشتیبانی از جنگ، به نمایش گذاشتن وحدت و قدرت نیروهای مسلح و معرفی الگوی برتر به دیگر کشورهای منطقه از مهمترین اهداف برنامه‌های هفته دفاع مقدس هستند.

توکلی با تاکید بر اینکه هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای بازخوانی شکست‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی است، گفت: ملت ایران توانست با ایستادگی و مقاومت دشمن را از شلمچه تا دریای مدیترانه عقب براند.

وی ادامه داد: برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در سه سطح و در قالب 185 عنوان و 3 هزار برنامه از خردادماه امسال آغاز شده و از 31 شهریور تا 6 مهرماه برنامه‌های عمومی اجرایی خواهند شد.

جانشین فرماندهی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از برگزاری رژه موتوری توسط 140 دستگاه موتورسیکلت در روز 31 شهریورماه خبر و ادامه داد: همچنین در این روز از 500 پیشکسوت رزمنده دفاع مقدس تجلیل به عمل خواهد آمد.

توکلی، دیدار صمیمانه فرماندهان نیروهای مسلح با نماینده ولی‌فقیه در استان، برگزاری نشست انس و مودت بین فرماندهان سپاه و ارتش، غبارروبی مزار مطهر شهدا و دیدار با خانواده‌های معظم آن‌ها را از دیگر برنامه‌های هفته دفاع مقدس در لرستان برشمرد.

وی با اشاره به صدا درآمدن زنگ مقاومت در مدارس استان، تصریح کرد: نشست روایتگری با موضوع خانواده، توزیع 3 هزار بسته لوازم التحریر بین خانواده‌های نیازمند، برپایی بیمارستان صحرایی، برگزاری همایش زنان اسوه جبهه و مقاومت، افتتاح نمایشگاه عکس و رونمایی از کتاب حسرت دیدار از دیگر برنامه‌های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در استان است.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر