گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس مطرح کرد: لزوم اندیشیدن تدابیر حفاظتی برای جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی

ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: اندیشیدن تدابیر حفاظتی برای جلوگیری از سرقت کابل‌های مخابراتی الزامی است.

فاطمه مقصودی در دیدار با سید مجید صدری مدیرعامل شرکت مخابرات ایران که امروز ۲۵ شهریورماه صورت گرفت، با اشاره به مشکلاتی که برای برخی از مشترکین تلفن‌های ثابت ایجاد شده است، اظهار کرد: برخی از مشکلات مربوط به سرقت کابل‌های مخابراتی است با این معضل در روستاها و حاشیه شهرها بیشتر مواجه هستیم.

وی با بیان اینکه این قابل درک است که سرقت گاها از میزان پیش‌بینی شرکت مخابرات برای تأمین و رفع مشکلات مشترکان فراتر می‌رود افزود: اما مشترکین نباید در میان متضرر شوند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: لازم است برای جلوگیری از این امر تدابیری اندیشیده شود و از نیروی انتظامی نیز کمک گرفته شود.

مقصودی با اشاره به پوشش دهی اینترنت ثابت، اضافه کرد: این امر به‌وسیله مودم از وظیفه شرکت مخابرات است که باید به‌خوبی انجام شود.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم ماندن افراد در خانه و لزوم آموزش مجازی و نیز انجام دورکاری بسیاری از مشاغل نیاز است افزایش ظرفیت شبکه‌ها انجام شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر