گروه رسانه‌ای «لرستان»

پرافتخارترین کشتی‌گیر ایرانی در رقابت‌های آسیایی: بنا مثل یک فرمانده قوی است/ او نباشد چه کسی باشد

ایسنا/لرستان دارنده نشان طلای فوق سنگین کشتی آزاد و فرنگی آسیا و سرمربی اسبق تیم ملی نوجوانان می‌گوید: اصلاً به صلاح نیست که در مقطع کنونی محمد بنا از تیم ملی برود.

علیرضا لرستانی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص استعفای محمد بنا اظهار کرد: عاشق‌ترین مربی کشتی فرنگی ایران، محمد بنا است و من این کار را قهر نمی‌دانم بلکه بنا می‌خواهد بداند که رئیس و دبیر فدراسیون چقدر ایشان را دوست دارند.

وی با بیان اینکه آقای بنا را به‌عنوان یک عاشق و دلسوخته کشتی قبول دارم، اضافه کرد: البته بارها به سرمربی تیم ملی نقد کرده‌ام که این‌ها از روی دلسوزی بوده و خودش هم این موضوع را می‌داند.

لرستانی تاکید کرد: اگر بنا نباشد چه کسی باید باشد، بچه‌ها بنا را دوست دارند و حداقل تا المپیک باید سرمربی تیم ملی باقی بماند.

سرمربی سابق تیم ملی نوجوانان تصریح کرد: نبود بنا انسجام تیم ملی را از بین می‌برد، چون مربی مثل یک پدر است و اصلاً به صلاح نیست که در مقطع کنونی برود.

وی اضافه کرد: آقای بنا مثل یک فرمانده قوی بوده و رمز موفقیتش نیز همین است و می‌داند در مسابقات مهم چکار کند.

لرستانی با بیان اینکه بهتر است شرایط برای ادامه همکاری بنا در تیم ملی کشتی فرنگی فراهم شود، تاکید کرد: بی‌تردید این کار به نفع کشتی کشورمان است و امیدواریم شرایط مدنظر طرفین فراهم شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر