گروه رسانه‌ای «لرستان»

ایجاد شهر ورزشی در بروجرد/افتتاح فاز نخست ورزشگاه ۱۵ هزار نفری تا سال آینده

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، عباس گودرزی عصر امروز در حاشیه بازدید از روند احداث ورزشگاه ۱۵ هزار نفری این شهرستان اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی گام‌های خوبی را در راستای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در بروجرد برداشته است.

وی عنوان کرد: وجود معارض از موانع اصلی پیش روی پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بروجرد بود که موجب توقف ۵ ساله در روند اجرای آن شد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در خانه ملت خاطرنشان کرد: خوشبختانه با تخصیص اعتبار ۴.۷ میلیارد تومانی و رفع معارض، روند اجرای پروژه سرعت قابل قبولی به خود گرفته است.

گودرزی با اشاره به بازدید وزیر راه و شهرسازی و تاکید بر سرعت بخشیدن به اجرای این پروژه افزود: در صورت تامین اعتبار و نبود موانع فاز نخست این پروژه تا پایان دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با اشاره به پایین بودن سرانه ورزشی در بروجرد تصریح کرد: البته با اجرای چند پروژه گام‌های موثری در زمینه افزایش فضاهای ورزشی برداشته شده است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: علاوه بر روند اجرایی ورزشگاه ۱۵ هزار نفری، اعتبار مورد نیاز برای ورزشگاه شهدای کارگر از سوی وزارت کار تأمین شده و بخش‌هایی از جمله زمین چمن، سالن چند منظوره و سالن تیراندازی به این مجموعه ورزشی افزوده می‌شود.

گودرزی از احداث مجموعه شهر ورزشی در بروجرد خبر و ادامه داد: با اجرای این پروژه که از پیشرفت فیزیکی قابل توجهی برخوردار است، یک مجموعه ورزشی تفریحی در این شهرستان ایجاد می‌شود.

وی اظهار کرد: اجراء و تکمیل پروژه‌های ورزشی یاد شده سهم موثری در ارتقاء سرانه ورزشی بروجرد داشته و آینده مطلوبی را در این حوزه برای این شهرستان رقم می‌زند.

انتهای پیام/۸۵۰۱۲


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر