گروه رسانه‌ای «لرستان»

یک مسئول: همه مدارس لرستان هفته آینده برای ارائه خدمات آموزشی دایر هستند

ایسنا/لرستان دبیر پروژه مهر لرستان گفت: همه مدارس استان در هفته آینده برای ارائه خدمات آموزشی دایر هستند.

نصرالله بازگیران بیستم شهریورماه در جمع خبرنگاران اضافه کرد: در هفته‌ای که گذشت آموزش به صورت غیر حضوری، حضوری و نیمه حضوری بود اما در هفته بعد است اصل بر آموزش حضوری است.

وی افزود: جا دارد از همه مدیران، معلمان و فرهنگیان که در خط مقدم تعلیم و تربیت قرار دارند و همچنین از دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه‌هایی که نظارت و حمایت، مشارکت و همیاری کرده‌ و خانواده‌ها که به آموزش و پرورش را همکاری کردند تشکر کنم.

بازگیران تاکید کرد: این همکاری‌ها باعث شد که ما خدا را شکر هیچ مشکلی در هفته گذشته نداشتیم.

 دبیر پروژه مهر لرستان با تاکید بر اینکه ما هیچ خانواده‌ای را ملزم به حضور دانش‌آموزان در آموزشگاه‌ها نمی‌کنیم، تصریح کرد: اما از خانواده‌ها این انتظار را داریم که روش آموزش را هم از طریق شبکه شاد و آموزش تلویزیونی و هم از طریق فیلم و کلیپ آموزشی که مدیر را موظف کردیم به خانواده‌ها ارائه کنند، همکاری داشته باشند.

وی تاکید کرد: ما این اطمینان خاطر را به همه خانواده‌ها می‌دهیم که بستر را فراهم کرده‌ایم و فاصله‌گذاری اجتماعی اتفاق افتاده و دانش‌آموزان در گروه‌های کوچک تقسیم‌بندی شده‌اند.

بازگیران با بیان اینکه خواهش می‌کنیم که دانش‌آموزان استفاده از ماسک استفاده کنند، افزود: مواد ضدعفونی تهیه کردیم و والدین این اعتماد را به آموزش و پرورش داشته باشند تا ما هم بتوانیم آموزش با کیفیتی به دانش‌آموزان داشته باشیم.

دبیر پروژه مهر لرستان گفت: اگر آموزشگاهی نتواند آن پروتکل‌های لازم را اجرا کند ما نظارت‌ها را تشدید خواهیم کرد تا در مدت کوتاهی آن نقص و کمبود امکاناتی که دارد برطرف شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر