گروه رسانه‌ای «لرستان»

بلاتکلیفی ۹ ساله استخر دانش‌آموزی بروجرد

ایسنا/لرستان مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد گفت: استخر دانش‌آموزی شهر از سال ۱۳۹۱ تابه‌حال بلاتکلیف مانده است.

محمد مهرافزون در جلسه شورای مدیریت بحران بروجرد که امروز ۱۷ شهریورماه در سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: در سال ۱۳۹۸ سیل به مدارس بروجرد به‌ویژه بافت‌های فرسوده آسیب زیادی وارد کرد که بسیاری از واحدهای آموزشی و اداری ما نیاز به بازسازی و ترمیم دارد.

وی تصریح کرد: بیش از ۶۰ درصد مدارس ما استحکام بنا ندارند و حتی مدارس نوساز در چند سال اخیر و در سیل آسیب دیدند و همه مدیران ادارات وظیفه خود را در خصوص جذب اعتبار انجام می‌دهند ولی متأسفانه از سوی بالادستی توجه نمی‌شود.

مدیر آموزش‌وپرورش بروجرد خاطرنشان کرد: مدارس بروجرد اکثراً نیاز به ایزوگام دارد با توجه به بارندگی‌های که در پیش داریم امید است فکری برای ایزوگام مدارس بروجرد بشود بنابراین مدارس بروجرد نیاز مبرم و ضروری به ایزوگام است.

مهرافزون اضافه کرد: تقاضا داریم با توجه به اینکه بروجرد دارای فضاهای آموزشی زیادی است اعتباراتی از طریق مسئولین ذیربط در اختیار آموزش‌وپرورش قرار داده شود تا در روند آموزشی دانش آموزان با توجه به بازگشایی مدارس و وضعیت کرونا مشکلاتی ایجاد نشود.

وی با اشاره به پروژه‌های ناتمام افزود: متأسفانه در تمام جلسات به‌طور مدام مشکلات را در جلسات و ستاد بحران مطرح می‌کنیم ولی مشکلات حل نمی‌شود به‌عنوان‌مثال از سال ۱۳۹۱ استخر دانش‌آموزی بروجرد تابه‌حال بلاتکلیف مانده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر