گروه رسانه‌ای «لرستان»

توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش بیش از ۱۷۴ میلیون تومان توسط خیریه آبشار عاطفه‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، نرگس صفر بیرانوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طی سال فعالیت‌های خیریه آبشار عاطفه‌ها که بر پایه ارائه کمک به مهرجویان تحت حمایت خیریه است، به صورت مستمر و در قالب‌های مختلف انجام می‌شود.

وی در رابطه با فعالیت‌های اخیر این موسسه در دهه نخست محرم سال جاری افزود: توزیع غذای گرم، ارائه بسته مواد غذایی و بهداشتی به مهرجویان تحت حمایت خیریه در این ایام به ارزش ۱۷۴ میلیون و ۷۳۶ هزار و ۲۰۰ تومان انجام شد.

مدیر موسسه آبشار عاطفه‌ها در لرستان بیان کرد: بسته مواد غذایی شامل برنج، مرغ، گوشت، ماکارونی، سویا، روغن، سیب‌زمینی، پیاز، عدس، نخود، رشته، شکر، قند، میوه، شکلات، خرما، نمک، چای به ارزش کلی ۸۷ میلیون و ۵۹۶ هزار و ۲۰۰ تومان بود.

صفر بیرانوند عنوان کرد: غذای گرم توزیع شده شامل چلو گوشت، قرمه سبزی، زرشک پلو با مرغ، قیم و عدس پلو معادل ۸۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود.

وی خاطر نشان کرد: برای تهیه بسته بهداشتی شامل تاید، مایع ظرفشویی، مایع دستشویی، صابون، ماسک، دستمال کاغذی نیز ۹۴۰ هزار تومان هزینه شد.

مدیر موسسه آبشار عاطفه‌ها بیان کرد: مسابقه کتابخانی عفاف و حجاب نیز در این ایام در مصلی الغدیر خرم‌آباد برگزار و به ۳ نفر جوائزی اهدا شد.

انتهای پیام/۸۵۰۲۲


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر