گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار لرستان: افزایش ۳۰ درصدی بستری‌های کرونایی/ مراسمات به کلی حذف شود

ایسنا/لرستان استاندار لرستان با اشاره به افزایش ۳۰ درصدی بستری‌های کرونایی گفت: فرآیند آموزش در کنار رعایت نکات بهداشتی، برقرار باشد.

دکتر سید موسی خادمی امروز پانزدهم شهریور در جمع خبرنگاران بیان کرد: بررسی بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و تأکید بر اجرای آموزش در کنار رعایت نکات بهداشتی محور اصلی جلسه ستاد ملی کرونای امروز بود.

وی اظهار کرد: پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان از ویروس کرونا دیگر موضوع مورد بحث در این جلسه بود که مقرر شد بانک‌ها به‌منظور تسهیل در پرداخت آن، با مردم همکاری لازم را داشته باشند.

این مسئول افزود: در ستاد ملی مدیریت کرونا آخرین وضعیت استان‌ها مورد بررسی قرار گرفت که ظرف یک هفته اخیر، لرستان با رشد ۳۰ درصدی تعداد مبتلایان مواجه شده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: افزایش تعداد مبتلایان استان موضوع نگران کننده‌ای بوده که طبق تجربه ممکن است با افزایش مرگ‌ومیر بر اثر کرونا همراه باشد.

خادمی با توجه به وضعیت هشدار استان، یادآور شد: از مردم می‌خواهیم در چند هفته پیش رو استفاده از ماسک، رعایت نکات بهداشتی، عدم حضور در تجمعات را فراموش نکنند و برگزاری مراسمات در این مدت به کلی حذف شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر