گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرمربی تیم دوو میدانی بانوان پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد: هدف ما فقط کسب تجربه است

ایسنا/لرستان ‍ سرمربی تیم دو و میدانی بانوان پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد گفت: با حضور ورزشکاران نوجوان و جوان در لیگ برتر بزرگسالان امسال هدف ما فقط کسب تجربه خواهد بود.

حمیده جوان سیزدهم شهریور در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هشت دختر نوجوان لرستانی در قالب تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد در لیگ برتر که ۱۷ و ۱۸ شهریور ماه برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

وی اضافه کرد: باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برای اولین بار در طول تاریخ ورزش لرستان در حوزه بانوان اقدام به باشگاه‌داری و حضور در لیگ برتر دو و میدانی کشور کرده، این تیم با همراهی مربیان استانی و ۲۲ ورزشکار که ۱۹ نفر آن در رده نوجوانان و جوانان است در لیگ حضور پیدا خواهد کرد.

 سرمربی بانوان تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد ادامه داد: سعی کردیم برای حضور در لیگ برتر از هشت ورزشکار نوجوان لرستانی برای تیم بزرگسالان استفاده کنیم و بقیه ورزشکاران را هم از سراسر ایران جذب کرده‌ایم.

جوان تصریح کرد: با حضور ورزشکاران نوجوان و جوان در لیگ برتر بزرگسالان امسال هدف ما فقط کسب تجربه خواهد بود و سعی می‌کنیم از استعدادیابی‌هایی که در گذشته انجام داده‌ایم، ورزشکاران ما بتوانند در سال‌های آینده در رده‌های سنی خودشان که نوجوانان و جوانان هستند ورزشکاران خوب و قهرمانی را در کشور داشته باشیم.

وی تاکید کرد: هیئت دو و میدانی لرستان می‌خواهد از این پتانسیل و ظرفیتی که برای حوزه بانوان به وجود آمده، بهترین استفاده را ببرد که ما هم با تمام توان و تلاشمان سعی خواهیم کرد بهترین عملکرد را داشته باشیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر