گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان: هیچ دلیلی مانع آموزش نخواهد شد/ آمادگی برای هر شرایطی وجود دارد

ایسنا/لرستان مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: هیچ دلیلی مانع آموزش نخواهد شد.

علیرضا نخعی امروز سیزدهم شهریور در جلسه هماهنگی بازگشایی مدارس که در آموزش و پرورش لرستان برگزار شد، اظهار کرد: اهتمام ویژه‌ای برای بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور همزمان در سراسر استان وجود دارد و از این زمان آموزش شروع خواهد شد و هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نخواهد ماند.

وی با تاکید بر حضور فیزیکی یا مجازی همه دانش آموزان در کلاس‌های آموزشی (بسته به وضعیت مناطق) در سال تحصیلی جدید افزود: پیش‌بینی تمام شرایط برای هر وضعیتی شده است و هیچ دلیلی مانع آموزش نخواهد شد به طوری که در مناطق با وضعیت قرمز، کلاس‌ها به صورت آنلاین در بستر شبکه شاد، در مناطق زرد به صورت نیمه حضوری و با رعایت فاصله‌گذاری و لزوم استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده و با مراقبت همکاران در جلوگیری از ازدحام دانش آموزان در محوطه مدارس و توجه به خودمراقبتی دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

نخعی با اشاره به حضور موثر بازرسین، مراقبین سلامت و به‌ورزها در مدارس جهت آموزش نحوه رعایت پروتکل‌ها و پاسخگویی به سوالات دانش‌آموزان تصریح کرد: دغدغه  آموزش و پرورش سلامت دانش‌آموزان است و ما خود را در این خصوص امانت‌دار مردم می‌دانیم.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان ضمن اظهار آمادگی کامل مدارس جهت بازگشایی در هر شرایطی، بر عملیاتی شدن برنامه‌های پیش‌بینی شده تاکید کرد و افزود: حضور همکاران آموزشی در مدرسه و کلاس‌های شبکه شاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی در پایان حفظ تعامل و ارتباط مستمر اولیا با مدرسه در جهت رسیدن به هدف والای تعلیم و تربیت را مهم عنوان کرد و گفت: هماهنگی و همسویی خانه و مدرسه باعث کیفیت بخشی به آموزش می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر