گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: پیام عاشورا احترام به آزادی و آزادگی است

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان با بیان اینکه پلیس نماد عزت و بازوی محکم نظام است، گفت: همت و تلاش پلیس در تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری ماه محرم قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز دهم شهریور ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری ماه محرم بیان کرد: ماه محرم، ماه تجلی ارزش‌های الهی و حادثه عظیم عاشورا مهم‌ترین حوادث تاریخ است که سینه‌به‌سینه در یادها و خاطره‌ها جاودان و ماندگار شده و مراسم آن هر ساله باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار می‌شود.

وی افزود: افزایش امنیت اجتماعی در برگزاری مراسم‌های سوگواری سید و سالار شهیدان در جامعه یکی از خواسته‌های به حق مردم بوده که پلیس به‌خوبی به‌عنوان خادمان امنیت این مطالبه مردم را سرلوحه کار خود قرار داده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان اظهار کرد: پیام عاشورا احترام به آزادی و آزادگی است و رسیدن به این هدف عالی و مقدس جز با احترام به حقوق اجتماعی و قانون، نظم و برنامه‌ریزی و اعتقاد پاک قلبی میسر نخواهد شد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات پلیس در تامین نظم و امنیت مراسم ماه محرم قابل‌تقدیر است، تصریح کرد: امیدواریم خدمت شبانه‌روزی و صادقانه پلیس در طول ماه محرم و صفر برای افزایش احساس امنیت و آرامش شهروندان، مورد قبول حق‌تعالی و همچنین حضرت ابا عبداله الحسین (ع) قرار گیرد.

حجت‌الاسلام شاهرخی  با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)  که فرمودند؛ کارکنان نیروی انتظامی به معنای واقعی کلمه  مجاهدان فی سبیل الله هستند افزود: نیروی انتظامی خدمتگزار مردم، حافظ نظام و ارزش‌های اسلامی است.

وی در پایان گفت: همت و تلاش پلیس در تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری ماه محرم ستودنی و قابل‌تقدیر است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر