گروه رسانه‌ای «لرستان»

فعالیت تبلیغی 120 طلبه جهادی در دهه اول محرم/ توزیع 500 بسته معیشتی بین طلاب نیازمند

علی شاهیوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به فعالیت‌های طلاب جهادی لرستان، اظهار کرد: این قشر از جامعه همچون دیگر گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف کمک‌رسانی اقدامات بسیاری داشتند.

وی خاطرنشان کرد: با وقوع سیل سال گذشته، طلاب استان در قالب گروه‌های جهادی در مناطق سیل‌زده حضور داشته و مشغول امدادرسانی و سپس بازسازی واحدهای مسکونی مردم شدند.

مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون لرستان از تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی در قالب رزمایش کمک مومنانه خبر و ادامه داد: در دوره‌های مختلف، طلاب استان اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی و همچنین موادضدعفونی برای نیازمندان کردند.

شاهیوند بیان داشت: تاکنون بیش از 500 بسته معیشتی بین طلاب نیازمند توزیع شده، ضمن اینکه این کمک‌ها همچنان تا پایان یافتن شیوع کرونا ادامه خواهد داشت.

وی به اعزام طلاب مبلغ به سراسر استان طی دهه نخست محرم اشاره و تصریح کرد: بیش از 120 طلبه طی روزهای گذشته در سراسر استان به ویژه مناطق محروم حضور یافته و اقدام به فعالیت‌های تبلیغی کردند.

مسؤول سازمان بسیج طلاب و روحانیون لرستان با بیان اینکه با شیوع کرونا اغلب فعالیت‌ها به صورت مجازی انجام می‌شود، گفت: انتقال پیام‌های عاشورا و بصیرت‌بخشی و دشمن شناسی به مردم از مهمترین برنامه‌های طلاب در جلسات تبلیغی بوده است.
انتهای پیام/
 


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر