گروه رسانه‌ای «لرستان»

درخشش جوان لرستانی در شبکه امید

همراه سینا دریکوندی هستیم تا میزان اثر بخشی مسابقه ی استعدادیابی مجری شو را در زندگی هنری وی جویا شویم

سینا دریکوندی جوان با استعداد لرستانی که در عرصه ی اجرا و گویندگی قدم نهاده و با استقبال کم نظیر اساتید این هنر رو به رو شد جوانی پر انرژی و با استعداد که در این حرفه خودنمایی می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری سرخط، وی با شرکت در مسابقه ی مجری شو در شبکه ی امید بین پانصد نفر شرکت کننده به پنجاه نفر برگزیده راه یافت و در بین پنجاه نفر به جمع پانزده نفر برتر پیوست و با توانایی و استعدادی که در این جوان با استعداد لرستانی نهفته است، دستیابی به مقام مجری برتر در این برنامه دور از انتظار نیست.

همراه سینا دریکوندی هستیم تا میزان اثر بخشی مسابقه ی استعدادیابی مجری شو را در زندگی هنری وی جویا شویم.

سلام جناب دریکوندی برای مخاطبین ما در وحله نخست خودتون معرفی کنید و چگونه با برنامه ی استعداد یابی مجری شو آشنا شدین؟

بنده هم عرض سلام دارم خدمت شما و مخاطبین گرامیتون با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همگی در ماه مبارک رمضان بنده سینا دریکوندی هستم ۱۸ساله والبته پشت کنکوری از دیار سرسبز خرم آباد.
بنده در تابستان سال گذشته زمانی که مشغول ضبط تیزر تبلیغاتی بودم متوجه شدم که برنامه ی چاپارخانه در شبکه ی امید مسابقه ی استعداد یابی رو تحت عنوان مجری شو شروع کرده با خودم گفتم چی بهتر از اینکه شبکه ی مخصوص ما نوجوانان و جوانان مسابقه ای با هنر مورد علاقم شروع کرده از اونجایی که مخاطب پر و پا قرص شبکه ی امید بودم علاقه فراوانی به اجرا در این شبکه داشتم و هم اینکه میتوانم با هم رده سنی های خودم رقابت کنم و خودم را محک بزنم برام مثل یه رویا بود همانی بود که منتظرش بودم فرصت رو از دست ندادم و ویدئوی اجرایم را ارسال کردم که خدارو شکر هم قبول شد و هم با بازخورد مطلوبی از طرف عوامل برنامه رو به رو شد و همان روزهای نخست به عنوان نمونه از شبکه امید پخش شد و با استقبال خوب استاد چیت سازان همراه بود که این بازخورد برایم انگیزه ای شد که با قدرت پیش بروم و به جمع ۱۵ نفر برتر برسم که البته هدفم نفر نخست می باشد.

گفتید که مشغول ضبط کلیپ بودید یعنی شما قبل از این برنامه هم در این زمینه فعالیت داشتید؟ و آیا در این زمینه کلاسی هم رفتید و به صورت آکادمیک آموزش دیدی؟

بله بنده طی دو سال دوره های مهارت سخنوری و مذاکره ، فن بیان به سبک اجایل ، اصول متقاعد سازی ، طراحی اجرای تلویزیونی و رادیویی ، بادی لنگوییچ و کلاس هایی که در راستای تقویت استعداد و هدفم بودن رو گذروندم و در همایش ها و کنفرانس های بسیاری شرکت کردم و چند سالی هست که در فضای مجازی مشغول ضبط دکلمه و تیزر تبلیغاتی هستم و البته طی این مدت اجراهای صحنه ای زیادی داشتم

خب حالا میخایم بدونیم که آیا شما با تجربه ای که در این چند سال کسب کردید برنامه ی مجری شو چیزی به دانسته هاتون اضافه کرد؟ یا در کل چه تاثیری در هنر شما داشت؟

بله قطعا تاثیر بسزایی داشت میتوانم به جرأت بگویم اثری که این مسابقه در اجرای بنده گذاشت فوق العاده بود و به جرأت می گویم تجربه ای همسان با تجربه چندساله برایم به ارمغان آورد. تجربه در اجرا مجریه موفق میسازد و مهمتر از آن اینکه در اولین اجرایی که در این مسابقه داشتم آقای رامتین چیت سازان و خانم مینا هاشمیان راهنمایی های ارزشمند و گهرباری به من کردن که علاوه بر انگیزه ی فراوانی که به من دادن اجرای من رو تجزیه و تحلیل کردند و تواناییم در اجرا چندین برابر شد و هیچ وقت نصیحت های این دو استاد رو فراموش نخواهم کرد
سرکار خانم هاشمیان با اینکه من تپق کوچکی تو اول اجرام داشتم ولی به اجرام ادامه دادم آن را نقطه ی قوت کارم دونستن و فرمودن که هرکسی ممکنه تپق بزنه هرچقدر هم با تجربه باشه ولی اینکه نموندی و ادامه دادی خیلی خوب بود که همین حرفشان خیلی به من امید داد و دیگر قبل اجراهایم استرس تپق زدن رو اصلا ندارم و اینکه انگیزه و شور و اشتیاق منو بالا برد
که درس مهم آقای هاشمی برای من این بود که هروقت زمین خوردم با قدرت بلند میشم و ادامه میدم.

و آقای رامتین چیت سازان هم به رسا بودن صدام اشاره داشتن و حتی گفتن که علاوه بر اجرا در کارهای تبلیغاتی هم میتوانم موفق باشم که این هم انگیزه ی منو دو چندان کرد و البته حرفی از آقای چیت سازان رو که هیچ وقت فراموش نمیکنم این بود که هرکس صدای مخصوص خودش رو باید داشته باشه اثر انگشت اجرای خودشو داشته باشه، و تقلید نکنه من این نصیحت رو آویزه ی گوشم کردم و از آن روز به بعد نه تنها سعی کردم که نه تنها اثر انگشت اجرای خودم رو بسازم بلکه میخام اثر انگشت اجرای سینا دریکوندی رو ماندگار کنم.

و سوال اخر اینکه اگر سینا دریکوندی در این مرحله از مسابقه ی مجری شو حذف بشه چه اتفاقی میفته آیا اجرا رو کنار میذاری؟

خب البته که نه من هنوز اول راهم و تازه از این مسابقه کلی تجربه ی جدید و مفید برای ادامه ی راهم به دست آوردم، تا همین الان هم از خودم راضی هستم چرا که قرار گرفتن در بین ۱۵ نفر برتر مسابقه ی مهم مجری شو که تمام رقبا شایسته و قدرتمند در امر اجرا بودن رضایت بخشه. بابت کشف استعدادهای نوجوان از شبکه ی امید و عوامل برنامه ی چاپارخانه و اساتید بزرگوار جناب اقای چیت سازان و سرکار خانم هاشمیان سپاس گزارم و با انرژی من به راهم ادامه میدم و حتما تمام تلاشمو میکنم که در این مسابقه نفر برتر بشم و جوابگو لطف حمایت هم استانی های عزیزم باشم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر