گروه رسانه‌ای «لرستان»

کمبود مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک/ مردم در خانه‌های خود بمانند

تعداد افراد درگیر با بیماری «کرونا» در شهرستان سلسله نسبت به جمعیت شهرستان قابل توجه بوده است.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه ما مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک تقریبا در شهرستان نداریم، تاکید کرد: مردم برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در خانه‌های خود بمانند.

به گزارش خبرنگار مهر، شریف خسروی امروز چهارشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تا کنون تعداد افراد درگیر با بیماری «کرونا» در شهرستان سلسله نسبت به جمعیت شهرستان قابل توجه بوده است.

وی، عنوان کرد: همچنین تعداد فوتی‌ها نیز نسبت به جمعیت شهرستان قابل توجه بوده است.

کمبود مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک/ مردم در خانه‌های خود بمانند

فرماندار سلسله با بیان اینکه امکاناتی که باید در شهرستان باشد، علیرغم پیگیری‌های صورت گرفته توسط فرمانداری و دستگاه‌های اجرایی مربوطه، در شهرستان وجود ندارد، مواد ضدعفونی کننده، بهداشتی، دستکش و به خصوص ماسک در شهرستان تقریباً ما نداریم.

خسروی، تصریح کرد: در این راستا به مردم توصیه می‌کنیم تنها راه حفاظت از خودشان این است که در خانه بمانند و جز برای تهیه اقلام خیلی ضروری از منزل خارج نشوند.

وی، بیان داشت: انتظار داریم که دانشگاه علوم پزشکی، امکانات را از جاهایی که کمتر نیاز بوده به سمت شهرستان سلسله ارسال کند.

فرماندار سلسله، عنوان کرد: تنها راه واکسینه کردن سایر شهرستان‌های استان این است که الشتر را دریابیم و کمک کنیم که امکانات به سمت شهرستان در این حوزه سرازیر شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر