گروه رسانه‌ای «لرستان»

دانش‌آموز لرستانی مقام برتر مسابقات علمی کشور را کسب کرد

زهرا میرزایی هنرجوی رشته حسابداری در مسابقات علمی کاربردی کشور، مقام سوم را کسب کرد

«زهرا میرزایی» هنرجوی لرستانی رشته حسابداری در مسابقات علمی کاربردی کشور، مقام سوم را کسب کرد

معاون آموزش متوسطه لرستان از کسب مقام سوم کشوری هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش توسط هنرجوی لرستانی خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری سرخط، «نصراله بازگیرانة با تبریک این موفقیت به مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، جامعه فرهنگیان و مردم فرهیخته استان بیان داشت:

هنرجوی رشته حسابداری «زهرا میرزایی» از هنرستان کاردانش کوثر شهرستان الیگودرز که پیش‌تر با طی نمودن مراحل آموزشگاهی، شهرستانی و استانی وارد مرحله کشوری شده بود، موفق شد با درخشش در هفدهمین دوره مسابقات علمی کاربردی شاخه کاردانش که به میزبانی استان هرمزگان برگزار گردید، مقام سوم کشور را از آنِ خود نموده و توسط کمرئی معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش مورد تجلیل قرار گیرد.

در این رابطه رئیس اداره فنی و حرفه‌ای آموزش و پرورش استان لرستان به خبرنگار پایگاه خبری سرخط گفت: موفقیت هنرجو زهرا میرزایی مقدم در رشته حسابداری مالی را در مسابقات کشوری به ایشان و خانواده شان و کلیه عوامل اداری و آموزشی تبریک می گوییم.

امین سپهوند ادامه داد: امیدواریم با نگاه ویژه مسئولین استانی در امر آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، کاردانش و برنامه‌های مدون اداره فنی و کاردانش استان شاهد موفقیت‌های بیشتر هنرجویان استان در سطح ملی باشیم.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر