گروه رسانه‌ای «لرستان»

داور عامل اصلی جنجال‌های پایان بازی بود/ یک‌ساعت بازدداشت بودم

سرپرست خیبر خرم‌آباد می‌گوید: داور عامل اصلی جنجال‌های پایان بازی این تیم مقابل شهید قندی یزد بوده است.

کیانوش کهزادی در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص اتفاقات دیدار خیبر با شهید قندی یزد اظهار کرد: تیم میزبان چند روز قبل از بازی جوسازی‌های زیادی داشتند که در خرم‌آباد برای آنان مشکلاتی ایجاد شده و این در حالی بود که بازی رفت بدون هیچ مشکلی به پایان رسید اما چون شکست خورده بودند می‌خواستند توجیه کنند.

وی ادامه داد: تیم میزبان در این بازی خیلی ما را اذیت کردند و حتی قبل از بازی به ما زمین نداند و این در حالی است که در خرم‌آباد به تمام تیم‌های میهمان زمین می‌دهیم.

کهزادی با بیان اینکه داور یک‌طرفه قضاوت کرد، افزود: دقیقه ۳۰ مدافع حریف با دست مانع عبور توپ شد اما داور پنالتی نگرفت و دقیقه ۷۵ در حالی که ما فکر می‌کردیم به علت تمارض می‌خواهد به بازیکن حریف کارت زرد نشان بدهد، پنالتی گرفت. به بازیکن‌های ما کارت‌های بی‌خود می‌داد و در مجموع داور وسط روز خوبی نداشت البته این داور دو بازی دیگر هم که برای خیبر سوت زده واقعاً قضاوت ضعیفی داشته است.

سرپرست خیبر خرم‌آباد با بیان اینکه عامل اصلی جنجال‌های بعد از بازی داور بود، تصریح کرد: بعد از اینکه داور ۸ دقیقه وقت اضافه گرفت و سوت پایان بازی را زد به داخل رختکن فرار کرد و همین موجب تحریک بازیکنان شد. افراد زیادی با کاور صداوسیما بعد از بازی با تلفن همراه فیلم گرفتند که این موضوع هم بازیکنان خیبر را تحریک کرد و برای اتفاقاتی که افتاد پول دو گوشی تلفن همراه را از ما گرفتند و پول خرابی دو صندلی تماشاگران و شیشه‌ها که معلوم نبود چه زمانی شکسته شده‌اند را هم پرداخت کردیم.

وی با بیان اینکه افرادی که به اسم صداوسیما داخل ورزشگاه بودند خیلی حاشیه درست کردند، گفت: حدود ۱۵ نفر با کاور صداوسیما آنجا بودند و بازی هم به‌طور مستقیم پخش نمی‌شد اما با خیال راحت کنار زمین بودند و آخر بازی هم با گوشی تلفن همراه فیلم می‌گرفتند و خبری از دوربین صداوسیما نبود!

کهزادی با اشاره به اینکه نزدیک یک ساعت داخل اتاق حراست ورزشگاه بازداشت بودم، تصریح کرد: چون یکی از این نفرات مدعی شد که بازیکن خیبر او را کتک زده، مجبور شدم بگویم من بوده‌ام و بعد از آن رضایت او را گرفتیم!

وی گفت: تیم‌های شهید قندی یزد و خیبر در رده دوم و سوم جدول رده‌بندی هستند و می‌توانست داور بهتری این بازی را سوت بزند.

به گزارش ایسنا، در هفته هفدهم لیگ دسته دوم، شهید قندی یزد در ورزشگاه شهید نصیری با یک گل که از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید، خیبر را شکست داد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر