گروه رسانه‌ای «لرستان»

داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات مجلس تا ۱۴ بهمن فرصت اعتراض دارند

هیئت نظارت بر انتخابات لرستان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که آن دسته از داوطلبینی که صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان احراز نشده، تا ۱۴ بهمن فرصت دارند شکایت خود را ارائه دهند.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی هیئت نظارت بر انتخابات استان لرستان شامگاه جمعه ۱۱ بهمن ماه اطلاعیه ای در خصوص فرصت اعتراض و شکایت داوطلبان رد صلاحیت شده انتخابات مجلس شورای اسلامی صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

با توجه به اتمام بررسی صلاحیت داوطلبین یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان، به اطلاع آن دسته از داوطلبینی که صلاحیت آنها توسط شورای نگهبان احراز نگردیده می رساند، شکایت و مدارک مستند خود را از تاریخ ۱۲ بهمن ماه الی ۱۴ بهمن ماه ۹۸ تحویل دبیرخانه هیئت نظارت بر انتخابات استان مستقر در استانداری نموده و رسید دریافت نمایند.

زمان دریافت شکایات از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر می باشد؛ ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قصد دارند شکایات خود را مستقیماً به مرکز تحویل نمایند، نمایندگان هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در ورزشگاه تختی تهران مستقر و آماده تحویل گرفتن شکایت کاندیداها می باشند.

زمان دریافت شکایات کاندیداها در ورزشگاه تختی تهران از ساعت ۸ صبح الی ۱۶ عصر می باشد.

در پایان تاکید می گردد فقط داوطلبینی که در مراحل قبل تایید گردیده اند و در این مرحله رد شده اند مجاز به شکایت و اعتراض نسبت به رای ابلاغی می باشند و لذا داوطلبینی که در هیئت نظارت استان و هیئت مرکزی نظارت رد شده اند و در این مرحله هم رد گردیده مجاز به اعتراض و شکایت نمی باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر