گروه رسانه‌ای «لرستان»

عصبانیت دانشجویان دانشگاه لرستان از استاندار

عدم حضور استاندار لرستان در مراسم روز دانشجو علیرغم دعوت قبلی از وی، حاشیه مراسم روز دانشجو در خرم‌آباد بود

عصبانیت دانشجویان دانشگاه لرستان از استاندار:

امروز همزمان با سراسر کشور مراسم روز دانشجو در دانشگاه لرستان برگزار شد، اما این مراسم یک حاشیه بزرگ داشت.

به گزارش خبرنگار مهر، عدم حضور استاندار لرستان در این مراسم علیرغم دعوت قبلی از وی، حاشیه مراسم روز دانشجو در خرم‌آباد بود.

بر اساس اعلام مسئولان و تشکل‌های برگزار کننده روز دانشجو در دانشگاه لرستان:

از یک هفته پیش از سید موسی خادمی استاندار لرستان و همچنین محمود ثمینی معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان برای حضور در این مراسم دعوت شده بود.

اعتراض دانشجویان دانشگاه لرستان به استاندار

عدم حضور استاندار لرستان و معاون وی در این مراسم موجب اعتراض شدید دانشحویان حاضر در مراسم شد تا آن‌ها اعتراض خود را با ترک سالن همایش دانشگاه لرستان نشان دهند.

علت عدم حضور استاندار و معاون وی در این مراسم را برگزاری جلسات ستاد انتخابات اعلام کرده‌اند.

 

رئیس جمهور نیز به مراسم روز دانشجو نرفت

پایگاه خبری جهان نيوز:

با توجه به مطالبه افکار عمومی از رئیس جمهور برای حضور در میان مردم و دانشجویان و پاسخگویی بابت عملکرد دولت و اجرای طرح های خاص همانند سهمیه بندی بزنین، لازم بود رئیس جمهور پس از مدت ها با دانشجویان به عنوان قشر پیشرو در جامعه سخن می‌گفتند.

مراسمات روز دانشجو طی سال‌های گذشته با حضور حسن روحانی در یکی از دانشگاه‌های تهران و حتی برخی از شهرستان‌ها برگزار می‌شد.

اما امسال حسن روحانی حاضر نشده است که به دانشگاه برود و با دانشجویان سخن بگویید و نظرات آن‌ها را نیز بشنود.

لازم به ذکر است، که در سال‌های گذشته نیز مراسم روز داشنجو در حضور رئیس جمهور با محدودیت برای تشکل های دانشجویی برگزار شده و دانشجویان زیادی از حضور در این مراسم و سخن گفتن با روحانی محروم شدند.

با این وجود به نظر می‌رسد با توجه به مطالبه افکار عمومی از رئیس جمهور برای حضور در میان مردم و دانشجویان و پاسخگویی بابت عملکرد دولت و اجرای طرح های خاص همانند سهمیه‌بندی بزنین، لازم بود رئیس جمهور پس از مدت ها با دانشجویان به عنوان قشر پیشرو در جامعه سخن می گفتند.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر