گروه رسانه‌ای «لرستان»

شناسایی ۳۰۰ خودرو سوداگران در پارکینگ‌های لرستان

ایسنا/لرستان دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: ۳۰۰ خودرو از سوداگران که در پارکینگ‌های سطح شهر مستقر شده بودند شناسایی شدند.

مجتبی بیرانوند در جلسه کارگروه مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: سند مبارزه با مواد مخدر را برای اولین بار در کشور بومی‌سازی کردیم.

وی گفت: پاکسازی مناطق مختلف استان از وجود مواد مخدر را انجام دادیم.

دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان بیان کرد: در این مدت دو سال اخیر زندان مرکزی و پارسیلون را به دستگاه ایکس ری نصب کردیم.

بیرانوند با اشاره به موضوع پیشگیری از اعتیاد افزود: تمام مدارس ابتدایی، مهدکودک‌ها، مدارس متوسطه اول ودوم را برای امر پیشگیری از اعتیاد آموزش دادیم.

دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: همچنین در راستای پیشگیری از اعتیاد، بیش از ۳۰ خانه ورزشی در روستاهای استان تجهیز شدند.

وی از فروش خودروهای کشف شده سوداگران خبر داد و اضافه کرد: ۳۰۰ خودرو از سوداگران که در پارکینگ‌های سطح شهر مستقر شده بودند شناسایی و با برگزاری شش مزایده آنها را به فروش رساندیم.

بیرانوند در ادامه با بیان اینکه در گذشته بیش از ظرفیت استان مجوز مراکز میان مدت، کمپ‌ها و کلینیک‌های ترک اعتیاد صادر شده بود که در این مدت دو سال اخیر هیچ‌گونه مجوز جدیدی را صادر نکردیم، بیان کرد: همچنین پیشنهاد دادیم دارو از درمان جدا شود و دارو از محل داروخانه‌های استان تهیه شود.

این مسئول گفت: برای جمع‌آوری و نگهداری معتادین متجاهر اردوگاه ترک اعتیاد با ظرفیت ۵۰۰ نفر و با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصد در حال ساخت است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر