گروه رسانه‌ای «لرستان»

هشتمین دوره سوگواره فرهنگی و هنری مَحرَم مُحَرم برگزار شد

مدیر مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاد دانشگاهی لرستان از ارسال ۴۳۰ اثر به دبیرخانه هشتمین جشنواره مَحرَم مُحَرم خبر داد.

«امین آزادبخت» در آیین اختتامیه هشتمین دوره سوگواره فرهنگی و هنری مَحرَم مُحَرم که در سالن اجتماعات مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به سبک عزاداری منحصربه‌فرد مردم استان، تعدد گویش‌ها و وجود عکاسان حرفه‌ای این جشنواره در دو بخش شعر و عکس برگزار شد.

وی از ارسال ۴۳۰ اثر به دبیرخانه هشتمین دوره سوگواره فرهنگی و هنری مَحرَم مُحَرم خبر داد و گفت: در بخش عکس ۴۰۰ اثر و در بخش شعر نیز ۳۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

آزادبخت اضافه کرد: ‌در بخش شعر چهار اثر از رمضان پرورده، اسد فرهمند، حسین میرزاییان و اسد آزادبخت توسط هیئت داوران به عنوان آثار برگزیده انتخاب شد.

مدیر مرکز تخصصی فرهنگ و ادبیات بومی جهاد دانشگاهی لرستان با اشاره به این‌که در بخش عکس ۴۰۰ اثر به دبیرخانه ارسال و ۱۱ اثر به بخش نمایشگاه راه پیدا کرد، افزود: از این تعداد سه اثر مهدی گودرزی، متین میرزاوند و مهزیار مهدی‌پور از سوی داوران به عنوان آثار برتر انتخاب شدند./ منبع: ایسنا

لینک کوتاه این مطلب

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر