گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی کوهدشت خبر داد: پرداخت ۳۰ تا ۵۰ درصد قراردادها پیش از آغاز مسابقات/رایزنی برای میزبانی

ایسنا/لرستان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی کوهدشت از پرداخت ۳۰ تا ۵۰ درصد قرارداد بازیکنان این تیم و همچنین رایزنی برای میزبانی گروه دوم رقابت‌های مقدماتی لیگ دسته یک والیبال کشور خبر داد.

 صمد نورعلی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امروز قرارداد بازیکنان و کادرفنی را به طور رسمی در فدراسیون والیبال ثبت کردیم و آماده حضور قدرتمند در این مسابقات هستیم که هفته نخست بهمن ماه آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: به اعضای تیم نیز پیش از شروع مسابقات بین ۳۰ تا ۵۰ درصد قرارداد را پرداخت کردیم که کمتر تیمی در لیگ برتر والیبال ایران نیز این کار را انجام می‌دهد.

نورعلی با اشاره به اینکه دور مقدماتی لیگ دسته اول والیبال کشور در دو گروه برگزار می‌شود، افزود: به ما اعلام کرده‌اند که مرحله اول هر دو گروه به‌طور متمرکز به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد اما ما هم درخواست میزبانی داده‌ایم و رایزنی‌هایی در حال انجام است.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی لک‌دانه نورعلی کوهدشت اضافه کرد: با توجه به زیرساخت‌ها و داشتن سالن و هتل‌های مناسب، خرم‌آباد را به‌عنوان میزبان معرفی کرده‌ایم که سازمان لیگ فدراسیون والیبال تا چند روز آینده جواب قطعی را به ما می‌دهد.

وی با اشاره به اردوها و دیدارهای تدارکاتی که تیمش برگزار کرده، افزود: هدف ما ابتدا صعود به دور بعد و سپس کسب جواز لیگ دسته اول والیبال کشور است.

نورعلی با بیان اینکه از پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه اردوی آمادگی تیم لک دانه نورعلی کوهدشت در مرکز لرستان برپا خواهد شد، تأکید کرد: خوشبختانه تیم ما مشکل مالی ندارد و با توجه به ظرفیت‌های والیبال لرستان، اهداف بزرگی داریم و نیامده‌ایم که زود برویم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر