گروه رسانه‌ای «لرستان»

/پیگیری پروژه/ اول اولتیماتوم، دوم تلاش و سوم وعده؛ برای بازسازی شهر بازی خرم‌آباد

ایسنا/لرستان شهر بازی کیو خرم‌آباد در چند سال اخیر به‌علت مشکل شهرداری با سرمایه‌گذار تعطیل بوده است.

اداره کل استاندارد لرستان این شهر بازی را فاقد استانداردهای لازم قلمداد کرده و این موضوع نیز علت دیگری برای تعطیلی بوده است.

مدت زیادی وعده‌ها برای تعیین تکلیف شهربازی کیو خرم‌آباد داده می‌شد تا اینکه سرانجام پس از خلف وعده‌های زیاد و اختلاف با سرمایه‌گذار، پاییز ۹۷ به پارکینگ عمومی رایگان تبدیل شد و خرداد ۹۹ نیز برای بازسازی به سرمایه‌گذار جدید واگذار و پروژه با حضور مسئولان استان کلنگ‌زنی شد!

پس از کلنگ‌زنی تلاش زیادی برای تحقق وعده‌ها از طرف سرمایه‌گذار دیده نشد و برخی اعضای شورای شهر به این موضوع انتقاد کردند و این در حالی است که پس از واگذاری مجدد، برخی از اعضای شورا تاکید کردند شهربازی کیو از طریق BOT به سرمایه‌گذار جدید واگذار شده و قرارداد خوبی نیز منعقد کرده‌ایم.

رستم کوشکی، رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد درباره آخرین وضعیت این شهربازی، گفت: چند وقت پیش که از شرایط پروژه ناراضی بودیم به سرمایه‌گذار اولتیماتوم دادیم که اگر روند آن شتاب نگیرد، مطابق قانون قرارداد لغو می‌شود.

وی ادامه داد: پس از آن، سرمایه‌گذار به‌طور جدی ورود کرده و در حال حاضر از شرایط بازسازی پروژه رضایت داریم.

کوشکی افزود: اگر همین روند ادامه داشته باشد تا نوروز ۱۴۰۰ فاز نخست این شهربازی به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد تاکید کرد: انتظار می‌رود سرمایه‌گذار در روند بازسازی، وقفه نیفتد، چراکه به اندازه کافی زمان از دست رفته است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر