گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرپرست سازمان صمت لرستان: بازار و اصناف سه شهر خرم‌آباد، بروجرد و سلسله تعطیل است

ایسنا/لرستان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بازار شهرهای خرم‌آباد، بروجرد و سلسله به جز مشاغل شغلی سطح یک از امروز شنبه به مدت دو هفته تعطیل است.

بختیار رازانی امروز یکم آذرماه، اظهار کرد: طبق مصوبه ستاد کرونا اکنون با همکاری بازرسان سازمان صمت، اتاق اصناف، بسیج، سپاه، پایگاه‌های بسیج محلات، اماکن نیروی انتظامی و تعزیرات حکومتی، تمامی مشاغل سطح دو، سه و چهار با اعمال محدودیت‌های جدید کرونا در سه شهر خرم‌آباد، بروجرد و سلسله تا مادامی‌که وضعیت هشدار قرمز است تعطیل هستند.

وی اضافه کرد: مشاغل گروه‌های دو، سه و چهار در راستای اجرای این محدودیت‌ها مجاز به فعالیت نیستند و هرگونه فعالیت صاحبان این واحدها تا زمان اعلام سطح هشدار جدید از سوی دانشگاه علوم پزشکی ممنوع است.

رازانی با اشاره به برخورد با متخلفان صنفی و ارجاع آنان به تعزیرات حکومتی اضافه کرد: بازرسان در بازار خرم‌آباد به شش گروه تقسیم و در تمام شهر مستقر شده‌اند تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، اعمال قانون شود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با توجه به اعمال شرایط مشابه در بروجرد و سلسله، افزود: این محدودیت‌ها برای حفظ سلامت شهروندان است و از آنان درخواست می‌شود تخلف واحدهای صنفی را به شماره ۱۲۴ گزارش کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر