گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بنیاد علوی برای کارآفرینی در لرستان

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، محسن منصوری صبح امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: برخی ماموریت‌های بنیاد علوی جنبه عمومی و برخی‌ها جنبه اختصاصی دارد.

وی خاطرنشان کرد: از گذشته در زمینه‌های مسکن محرومین و مسکن خانواده‌های پر معلول، کمک به تامین سیمان مناطق سیل‌زده، ساخت خانه‌های بهداشت و زمین‌های بهداشتی فعالیت‌هایی انجام شده بود، اما طی سال  جاری حجم کمک‌های بنیاد مستضعفان در سطح لرستان قابل توجه است.

مدیرعامل بنیاد علوی با اشاره به کمک بیش از 100 میلیارد تومانی این مجموعه به لرستان، افزود: از این مبلغ، 40 میلیارد تومان برای موضوع کرونا به دستگاه‌های مختلف همچون کمیته‌امداد، بهزیستی و سازمان‌ زندان‌ها استان کمک شده است.

منصوری بیان داشت: بیش از 12 میلیارد تومان نیز به گروه‌های مردمی و جهادی و همچنین مساجد و تشکل‌های فعال در حوزه کرونا کمک شد.

وی بیان داشت: با توافقی که طی سه ماه گذشته با استانداری لرستان انجام دادیم، چند بخش را در سطح استان به عنوان بخش‌های مورد هدف بنیاد جهت تحقق الگوی جامع آبادانی و پیشرفت انتخاب کردیم.

مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه بخش‌های زز و ماهرو و ذلقی الیگودرز و کوهدشت شمالی در شهرستان کوهدشت را به عنوان مناطق هدف انتخاب کردیم، گفت: تصمیم‌هایی از قبل گرفته شد و امروز با هاهنگی با مجموعه استان، 30 میلیارد تومان اعتبار برای 2 بخش‌ الیگودرز و 20 میلیارد تومان برای کوهدشت شمالی جهت انجام پروژه‌‌های عمران و اقتصادی اختصاص داهده شد.

منصوری اظهار داشت: در مجموع 50 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه برای کارآفرینی اجتماعی به این سه منطقه اختصاص پیدا کرد.

انتهای پیام/خ


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر