گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار خبر داد: اختصاص ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار در زمینه محرومیت‌زدایی لرستان

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: به‌منظور توسعه استان و رفع محرومیت یک‌صد میلیارد تومان اعتبار توسط بنیاد علوی در طرح‌های اقتصادی و عمرانی لرستان هزینه می‌شود.

سید موسی خادمی در خصوص برنامه‌ها و اقدامات بنیاد علوی در لرستان امروز یکم آذرماه، اظهار کرد در ادامه کمک‌ها و حمایت‌های بنیاد مستضعفان و بنیاد علوی از استان کمتر توسعه‌یافته لرستان در بحث سیل و همچنین در بحث کرونا در چند ماه اخیر توافقنامه‌ای با بنیاد علوی به عمل آمد که بر اساس آن برخی از بخش‌ها و دهستان‌های بسیار محروم استان را به‌طور ویژه مورد حمایت قرار دهند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه فعالیت‌های اجرایی در این بخش‌ها شروع شده و امروز در جلسه هماهنگی که به همین منظور برگزار شد، طبق قولی که دکتر منصوری مدیرعامل بنیاد علوی داده‌اند قرار شد امسال حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبارات بانکی و عمرانی را در مناطق محروم دو شهرستان کوهدشت و الیگودرز شامل بخش زز و ماهرو، زلقی و همچنین دهستان کوهدشت شمالی در حوزه‌های اقتصادی و عمرانی هزینه کنند.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: البته این‌ها مقدمه کار است و انشاالله فعالیت‌های بیشتری توسط این بنیاد در سال‌های بعدی و با شدت بیشتری انجام خواهد گرفت تا بتوانیم این مناطق محروم را به حداقل میانگین مناطق توسعه یافته استان برسانیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر