گروه رسانه‌ای «لرستان»

طرح‌های توسعه ای و اشتغا‌ل‌زا در لرستان عملیاتی شوند

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سیداحمد شاهرخی در حاشیه جلسه مشترک شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی و کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری اظهار کرد: در راستای پیگیری‌های انجام شده و جلساتی که با وزیر تعاون داشتیم هیئتی ۱۵ نفره از طرف وی و به همراه نمایندگان شرکت‌ها و بانک‌های وابسته به این وزارت‌خانه در استان حضور یافتند.

وی با بیان اینکه این سفر سه روز به طول انجامید و یک امر به یاد ماندنی است، ادامه داد: این سفر در تاریخ لرستان به ثبت خواهد رسید و ماندنی‌تر این است که در مجموعه استان، اموری به مدیران ما محول شده که نیاز است آنها را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: این امور در حوزه‌های سرمایه‌گذاری و اشتغال هستند و نمایندگان وزارت تعاون نیز اعلام کردند در این رابطه محدودیت منابع ندارند و باید در استان ایده‌هایی طراحی شود که جنبه تجاری داشته و بتواند اشتغال خوبی هم ایجاد کنند.

شاهرخی بیان کرد: طرح‌هایی نیز که وزارت تعاون در استان دارند باید تکمیل شوند و روی مواردی که جنبه توسعه‌ای و تکمیلی دارند نیز تاکید شود تا به سرانجام برسند.

وی با بیان اینکه روی صنایع تبدیلی و فرآوری محصولات کشاورزی و دامپروری نیز تاکید شد، در ادامه گفت: باید بدانیم که دستی از بیرون نخواهد آمد و استان را ارتقای فرهنگی و توسعه‌ای بدهد، آنچه هست بایستی در استان و به دست مدیران، جوانان انقلابی، نخبگان، برجستگان و فرهیختگان خودمان صورت بگیرد.

به گفته شاهرخی هم‌اکنون این اتحاد و همدلی نیز در استان وجود دارد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر